En Hesaplı Pazar Yeri

Her Alışverişte Para Puan Kazanma Fırsatı Sadece Pharmatıp'ta!

Neden Pharmatıp.com.tr?

Pharmatıp olarak yeni nesil bir pazar yeri olmayı planlıyoruz. Web sitemizde kurmuş olduğumuz yeni sadakat sistemi ile her alışverişinizde para puan kazanma fırsatı yakalayın. Yenilikçi arayüz tasarımı ve kullanım kolaylığı ile sizleri www.pharmatip.com.tr ‘de alışveriş yapmaya bekliyoruz :)
Harcadıkça Kazandıran Yenilikçi Pazaryeri!

Kazandığınız para puanları bir sonraki siparişlerde para olarak kullanabilir, alışveriş maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Kargo Maliyetlerinizi Sıfırlayın!

Biriktirdiğiniz para puanlarınızı siparişlerinizde kargo ücreti olarak kullanıp , kargo maliyetlerinizi sıfıra indirebilirsiniz.

Para Puan Nedir? & Para Puan Tipleri Nelerdir?

Para Puan
Para puan her alışverişimizin bir kısmının bize tasarruf olarak geri dönmesidir. Sistemde gerçek para gibi harcayıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Ürün Bazlı Para Puan
Her bir ürün için tanımlanan para puan çeşididir. Satıcı mağaza veya Pharmatıp kendisi kampanya yapmak istediği ürünlere para puan vererek alışverişinizde tasarruf sağlar.
Satıcı Bazlı Para Puan
Satıcı mağaza ilan çıktığı tüm ürünlere, mağaza olarak para puan tanımlayabilir ve alıcılarına para puan kazandırarak maliyetlerini düşürmelerine fırsat verir.
Firma Bazlı Para Puan
Firmalar, yeni bir ürün çıkardığında bunu pharmatıp kullanıcılarına tanıtmak için akademi sayfamız üzerinden video paylaşımı yapar. Firma videolarını seyredip para puan kazanarak bunu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Neden Çift Girişli Bir Pazaryeri?

Pharmatıp giriş sayfası sağlık profesyoneli ve eczacı olarak 2 kısma ayrılmıştır.

Sağlık profesyoneli girişinde, hekim, diş hekimi, hastaneler v.b. gibi sağlık profesyonelleri ihtiyaçlarını karşılayacak bir pazaryeri altyapısı oluşturulmuştur. Kullanıcılar; Forma, medikal malzeme, paravan, sedye, eldiven ve maske gibi medikal ürünlerin teminini bu platformdan sağlayabileceklerdir.

Eczacı girişinde ise eczane ve eczacılarımızın ihtiyacına odaklı bir pazaryeri platformu sunuyoruz. Sisteme GLN numarası ile üye olunabilmektedir. Eczacılara özel ürünlerin alınıp , satılabildiği sadakat sistemine sahip bir pazar yeri altyapısı mevcuttur.

Pharmatıp akademi sayfasında ise sağlık ürünleri tanıtım ve kullanım bilgileri sunulacak olup, hem sağlık profesyonellerimiz hem de eczacılarımızın ortak hareket edebilmesi adına yeni bir model ortaya koymaktayız.

Tanıtım ve bilgilendirme videoları izlenerek para puan kazanma fırsatı olacak ve kazanılan puanların her iki platformda da nakit olarak kullanımına imkan verilecektir.

Firmalar birçok sağlık profesyonellerine bu yolla ulaşarak ilaç dışı pazarda doğru ve güvenilir bir büyüme sağlayacaklardır. Yasa gereği sağlık profesyonelleri her ürünü göremezken tüm ürünler eczacılara açık olacaktır.

Biz yeni nesil bir pazar yeri kurmanın mutluluğunu yaşarken, sizi de ailemizin bir parçası olarak görmek bize gurur veriyor olacak :)

Mobil Uygulamalarımız Çok Yakında Sizlerle !