Pharmatıp Güvenli Ödeme Sistemi

Pharmatıp Güvenli Ödeme Sistemi
Pharmatıp Güvenli Ödeme Sistemi nedir?
İnternetten alışverişi daha güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Ürünleri teslim alıp, görüp onayladıktan sonra ödemeniz satıcıya aktarılır. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Pharmatıp’daki bütün ödemeler Pharmatıp Güvenli Ödeme Sistemi güvencesi ile gerçekleşir.

Bana faydası nedir?
Satıcıysanız; alıcı ürünleri güvenli bir şekilde teslim aldığını belirttiği takdirde, ödeme yapılan günü takiben tam bir hafta sonra ödeme hesabınıza aktarılır. Örneğin alıcı Salı günü ödeme yaptıysa bir sonraki Salı günü ödeme satıcıya aktarılır. Olası bir gecikme sebebiyle alıcı kargoyu bir haftadan uzun bir sürede teslim aldığını belirtirse, bu onaydan bir gün sonra ödeme satıcıya aktarılır. Örneğin alıcı Salı günü ödeme yapıp bir sonraki Çarşamba günü ürünleri teslim aldığını belirttiyse, ödeme bir gün sonra Perşembe günü satıcıya aktarılır. Ürününüz ve paranız Pharmatıp güvencesi altında olur. Alıcıysanız; ödemeniz satıcıya hemen aktarılmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabında bekletilir. Ürüne onay verdiğiniz takdirde paranız satıcının hesabına aktarılır.

Param gerçekten güvende mi?
Pharmatıp’ da paranız güvendedir. Siz elinize ulaşan ürünlere onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Pharmatıp ' da kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir? Evet. Pharmatıp kredi kartı ödeme altyapı desteğini paytr şirketi tarafından almaktadır. Paytr Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir ödeme kuruluşlarından birisidir. Tüm ödemeleriniz Pharmatıp’ın ve paytr’nin %100 güvencesi altında gerçekleşir. paytr hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.


Havuz hesabı nedir?
Havuz hesabı, Pharmatıp’da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Pharmatıp’ın yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde, havuz hesabında tutulan paranız Pharmatıp tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız satıcıya aktarılmaz; kredi kartınıza iade edilir. Böylece paranız %100 güvence altında olur.